• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Analiza danych w czasie rzeczywistym: Wykorzystanie strumieniowego przetwarzania danych

Szukasz dostawcy Internetu?
Z pewnością wielu z Was miała styczność z powyższym pytaniem. Pojawia się ono w momencie kiedy kończy się nam podpisana umowa z dostawcą Internetowym oraz w wypadku przeprowadzki i nowej lokalizacji. Wtedy prawie każdy z nas stara się uzyskać dane czy poprzedni dostawca utworzy dla nas jakaś zniżkę na usługę czy też inny operator ma dużo lepszą promocję z której będzie można skorzystać.
Wiedząc o tych wszystkich osobach, postanowiłem napisać wpis o świetnym blogu pod adresem: dostawcy-internetu.pl – ten portal to miejsce, w którym skupione są oferty wszystkich dostawców z całej Polski! Nawet najmniejsze wioski mają swoją podstronę na której dostawcy reklamują swoje usługi oraz promocje. Portal w mgnieniu oka umożliwia odkryć dostawcę który zaoferuję najlepszą propozycję.
W jaki sposób odnaleźć dostawcę?
Przejdź na stronę podstawową portalu dostawcy-internetu.pl, a następnie, w górnej częśći strony zobaczysz przycisk ,,Wyszukaj łącze’’, następnie pozostaje Ci wybór odpowiedniego województwa, miasta oraz ewentualnej wsi. Na końcu ukaże Ci się tabelka z ofertami , a dodatkowo cenami, wystarczy użyć pól sortowania by odpowiednio dobrać ofertę do prywatnych potrzeb. Prawda, że to proste? Przekonaj się sam.
Czy to najlepszy Portal?
Kategorycznie tak! To na pewno najlepszy portal tego typu, który spotkałem. Z czystym sumieniem mogę Tobie go polecić. Sam nieraz miałem dość wpisywania słów: Internet Poznań do wyszukiwarki google, żeby odnaleźć stosownie dobrą propozycję. Ten portal pozwala zaoszczędzić cenny czas i zademonstrować aktualną propozycję operatora dla danej miejscowości.
Polecam Gorąco!

Categories: Informatyka

Comments are closed.