• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Zwiedzanie wspaniałych miejsc na Wyspach

Co możemy robić ciekawego w długie weekendy?
Długie weekendy to bardzo dobre rozwiązanie – w końcu jeżeli sprytnie podejdziemy do tego tematu, wysoce prawdopodobne, iż będziemy mieli na przykład 7 dni wolnego. Oczywiście zbyt długie weekendy nie są zbyt dobre, nie mogą być także być za częste – w dalszym ciągu Polacy są narodem na dorobku, lecz z pewnością odpoczynek każdemu pracownikowi się należy. Jednakże nie jest powiedziane, że trzeba koniecznie siedzieć w długi weekend we własnym domu, ogrodzie czy na działce. To takie typowe… Lepszym pomysłem jest wycieczka zagraniczna. Chociażby wycieczka do Tallina, Sztokholmu czy Barcelony.
Każdego roku, w szczególności wycieczki last minute, są w okresie weekendowym sprzedawane praktycznie tak szybko jak świeże pieczywo. To dobrze, przecież poznawanie innych państw, społeczeństw, jedzenia, etc. jest niezmiernie wciągające, ale także rozwijające. Na wycieczkę zagraniczną możemy pojechać samemu, ew. z bliskimi, lecz również z biurami podróży. Z pewnością ta druga opcja jest tańsza. W końcu jeżeli chcielibyśmy spędzić długi weekend w Porto – np., sam dojazd to niemały koszt. Chociaż to akurat nie reguła. Wydaje się jednak, iż oba rozwiązania mają sporo zalet.
Dla osób, które wolałyby jechać autem, a na dodatek nie mają zbyt wiele czasu oraz pieniędzy, można polecić zwiedzanie Polski. Przecież chociażby Toruń to miejsce, w którym możemy bardzo miło spędzić czas. Ciekawe są także zamki, które pokazują burzliwą historię Polski. Dla osób, które nie przepadają za tłumami, definitywnie odradzić można wyjazd do Zakopanego. Zakopane to szalenie popularny kurort turystyczny, ale gdy są długie weekendy, stolica polskich Tatr jest oblężona przez turystów – szczególnie warszawiaków.

1. Tutaj

2. Kliknij dla szczegółów

3. Zobacz teraz

4. Kliknij tutaj

5. Przejdź dalej

Categories: Rekreacja

Comments are closed.